הכי נוח לסגור על מקום לאירוע שנותן חבילה שלימה הכוללת מקום, אוכל, תאורה והגברה. אבל האם זוהי הבחירה הטובה ביותר? האם המקום יהיה נקי מספיק? האם כלי האוכל יהיו נקיים ויפים? האם האוכל יהיה טרי טעים ונקי? האם יש ללקוח שליטה על כל המערכות והתפקוד של האולם? האם האוירה מתאימה?

להלן מס' סיבות למה כדאי לקיים אירוע ברית פרטי בבית או בגינה 

לפעמים אנשים רוצים להזמין כמות קטנה של אורחים והאולם מבקש מינימום מסוים כדי לפתוח את שעריו ללקוח. בד"כ יש עזרה רבה לאחר הלידה מהמשפחה ובעיקר מהאם של היולדת וכדאי לנצל זאת להתארגנות מיוחדת של הברית בבית.

באירוע בבית אתם בוחרים את הסגנון של האירוע: בוחרים מה בתפריט, סגנון המוסיקה, שעת האירוע, סגנון הציוד, סגנון הגשת האוכל, בחירת הדקורציה ועוד.

באירוע בבית יש לכם יותר שליטה גם בתקציב: אתם יכולים להחליט למשל לבשל בעצמכם ולקנות רק השלמות אתם יכולים לשכור רק כלים או רק רהיטים או להשתמש במה שיש בבית אתם יכולים לשים מוסיקת רקע במקום להביא תקליטן בבית האירוע יותר פרטי ואין "רעשים" מיותרים

הכתובת הנכונה להשכרת ציוד לברית

אם גם אתם מעוניינים לקיים ברית בבית וכחלק מכך מעוניינים בשירות של השכרת ציוד לאירועים באבן יהודה, השכרת ציוד בתל מונד, השכרת ציוד בקדימה, השכרת ציוד בבצרה, השכרת ציוד בבארותיים, השכרת ציוד לאירועים בחניאל, השכרת ציוד לאירועים בבורגתה או השכרת ציוד לאירועים בשרון בישובים אחרים תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה. 

אנחנו מתמחים בהשכרת כלים, בהשכרת כיסאות ושולחנות, בהשכרת כיסא אליהו, בהשכרת מפות, בהשכרת רהוט אלטרנטיבי ועוד. כל מה שאתם צריכים לאירוע שלכם תחת קורת גג אחת.

הציוד שלנו מאוד מוקפד ונקי ורואים את ההבדל בינינו לחברות מתחרות. 

אנחנו גם נותנים יעוץ בהתאם לדרישת הלקוח ועוזרים בתוכנית העמדה ובחירת הציוד לפי אופי ותקציב הלקוח.
מוזמנים ליצור קשר וליהנות משירות איכותי ומקצועי של השכרת ציוד לברית ולאירועים אחרים בבתים.

סיגל 052-8886348