בתחום השכרת ציוד לאירועים פועלות בארץ מספר חברות. לרוב כל חברה מתמקדת באזור גאוגרפי מסוים. המשמעות היא שמומלץ לבצע השכרת ציוד לאירוח והשכרת ציוד לכנסים ולימי עיון מחברה מקומית. כך חוסכים הרבה כסף (כי כל נסיעה מיוחדת מאזור אחר תגולם במחיר) ומבטיחים תעסוקה לאנשי האזור.

בנוסף, מומלץ לפנות לחברה שמספקת את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת. למשל, שירות של השכרת כלים (כלי הגשה וכלי אוכל), שירות של השכרת ריהוט (שולחנות, כסאות, שמשיות וכו'), שירות של השכרת אביזרים ולמעשה כל מה שנדרש כדי להפוך את האירוע למושלם.

אמנם הדעה הרווחת טוענת שהאוכל עושה את ההבדל בין אירוע מוצלח ל"סתם עוד אירוע", אבל לא פחות חשוב להצלחת האירוע הוא מרכיב הציוד. למשל, יש להתאים את הציוד לאופי האירוע: שולחן ערוך לארוחת חגיגית , ריהוט גבוה למסיבת ריקודים וכו'. הציוד צריך להיות נקי, בטיחותי ונראה טוב. וכמו כן ניתן לשדרג את הארוע על ידי פריטי עיצוב שונים, כמו אגרטלים, עששיות, מנורות אוירה וכד'.

מה מיוחד באזור השרון?

להשכרת ציוד לאירועים באזור השרון יש דגשים מיוחדים מהשכרה דומה בשאר הארץ. אזור השרון נחשב לאזור חזק מבחינה כלכלית נחשב לנגיש ולמרכזי מבחינה תחבורתית – מה שהופך אותו לאחד היעדים הפופולריים במדינה לקיום אירועים שונים, הן אירועים פרטיים והן כנסים וימי עיון.

אמנם יש מגוון של צורות יישוב באזור זה – מושבים, קיבוצים, ערים ואפילו שכונות יוקרה אבל דבר אחד בטוח בכל מקום באזור השרון- השכרת ציוד לאירועים באזור זה חייבת להיות איכותית ולכלול ציוד שמתוחזק כהלכה.

כמו בשאר הארץ, גם השכרת ציוד לאירועים באזור השרון (אבן יהודה, קדימה, תל מונד, רמת אמיר וכו') חייבת לכם להיעשות באמצעות חברה שמתמחה באזור זה, למשל חברה שיכולה להתאים את עצמה ואת הציוד שלה לאירועים ולמיקומים שונים .

חברה זו מספקת את שירותיה לאלו שמארחים וחוגגים אירועים פרטיים בביתם (כלומר לאירועים בבתים פרטיים ולדירות באזור השרון) וכן לימי עיון ולכנסים. וגם כאן, כדי לחסוך בעלויות ובטרחה מומלץ לפנות לחברה שמספקת את כל השירותים הנדרשים במקום אחד.