כל אירוע שנבחר לחגוג אם זאת חתונה קטנה, שבת חתן, בת מצווה, בר מצווה, אירוע משפחתי או אפילו מסיבת קוקטייל לקולגות ואנשי עסקים. חשוב שהאירוע יהיה אלגנטי וישקף טוב טעם וסטייל בלתי מתפשר, שבא לידי ביטוי בבחירת הקייטרינג, המוזיקה שתושמע באירוע ואפילו הביגוד שלובשים.

יש דבר אחד שיכול להוציא בבת אחת את כל השיק מהאירוע שלכם ורוב האנשים אינם מודעים אפילו להשפעה הרבה שיש לו על כל אופי האירוע. מכיוון שמדובר בדרך כלל באירועים מרובי משתתפים, רוב האנשים בוחרים להגיש את האוכל המעולה בכלים חד פעמיים ולשבת על כסאות שנמצאים בבית באופן רגיל או שהשאילו משכנים ומכרים לטובת האירוע. נכון, שכיום קיימים כלים חד פעמיים מהודרים וגם הכיסאות והשולחנות לעיתים מעוצבים ונאים, אך אין תחליף לריהוט אסתטי לאירוע וכלי הגשה וכלי שולחן יוקרתיים במראה אחיד שמעניקים לכל אירוע בדיוק את האווירה שאתם שואפים שתשרה בו מתחילתו ועד סופו. מכיוון שמדובר בכמות כלים הרבה יותר גדולה ממה שיש בבית בדרך כלל, השכרת ציוד לאירועים פרטיים היא פתרון מעולה לכך וגם פותרת אתכם משטיפת כלים אחרי האירוע. יתרון נוסף בהשכרת ציוד שאין צורך לרכוש ולאחסן אותו.

ציוד לאירועים פרטיים מבית גסטליין, יהפוך את האירוע שלכם למושלם

גסטליין הינה חברה ותיקה להשכרת ציוד לאירועים פרטיים ומאז הקמתה נהנים לקוחותיה מאירועים קלילים ונטולי בעיות לוגיסטיות בתחום הריהוט וכלי האוכל. גסטליין מקפידה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר ולדאוג לציוד באירוע לכל פרט ופרט. המומחיות של גסטליין היא להתאים ציוד לאירועים פרטיים בהתאם לאופי האירוע, המיקום, התאריך שלו וכמובן גם לפי התקציב העומד לרשותכם.

הלקוחות של גסטליין נהנים בעקביות מאירועים באווירה אלגנטית, שכיף לארח בהם. אין דבר נפלא יותר מלהרשים את האורחים בכלים יפהפיים וריהוט עמיד ומרשים. ציוד לאירועים פרטיים של גסטליין מאפשר לכם להפוך אפילו את החצר האחורית השגרתית שלכם לגן אירועים קטן ולספק לכם ולאורחים חוויה בלתי נשכחת.

לאירוע הבא שלכם, עוד לפני שאתם בוחרים קייטרינג, צרו איתנו קשר ושריינו את הציוד האיכותי שלנו.